Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА ВАЛЕНСИЈА

19.920 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

19 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 220 x 38 x 180 cm Ормар: 70 x 38 x 180 cm Низок елемент: 80 x 38 x 50 cm Среден елемент: 70 x 38 x 96cm Закачалка: 80 x 24 x 100 cm Огледало: 70 x 2,5 x 70cm Боја: Антрацит со артисан фолија Изработка: Закачалка изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm(костур) и лице ПВЦ фолија артисан, вклучено огледало.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

220 x 38 x 180 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Ормар: 70 x 38 x 180 cm Низок елемент: 80 x 38 x 50 cm Среден елемент: 70 x 38 x 96cm Закачалка: 80 x 24 x 100 cm Огледало: 70 x 2,5 x 70cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува ормар, сандуче, огледало и закачалка, низок елемент и среден елемент

БОЈА

Антрацит со артисан фолија

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм

ОПИС

Закачалка изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18mm(костур) и лице ПВЦ фолија артисан, вклучено огледало.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ВАЛЕНСИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби