Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЗАКАЧАЛКА КАШМИР ОРМАР

13.900 ден

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 72 x 46 x 210 cm Боја: Бела пиниа Материјал: Закачалка изработена во МДФ (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). Уникатна аристократска закачалка која ќе го краси вашиот хол

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

72 x 46 x 210 cm

БОЈА

Бела пиниа

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан (лице) и висококвалитетна иверка (корпус)

ОПИС

Закачалка изработена во МДФ (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). Уникатна аристократска закачалка која ќе го краси вашиот хол

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА КАШМИР ОРМАР”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби