Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЗАКАЧАЛКА КАШМИР САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ И ПАНЕЛ

20.900 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 97 х 51 х 153,5 cm Сандуче за чевли: 98,5 x 46 x 62 cm Панел: 97 x 5 x 153,5 cm Боја: Бела пиниа Материјал: Закачалка изработена во медијапан (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). Комплетот вклучува сандуче за чевли со перница и панел. Уникатна аристократска закачалка која ќе го краси вашиот хол

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

97 х 51 х 153,5 cm

БОЈА

Бела пиниа

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан (лице) и висококвалитетна иверка (корпус)

ОПИС

Закачалка изработена во медијапан (лице) и висококвалитетна иверка (корпус). Комплетот вклучува сандуче за чевли со перница и панел. Уникатна аристократска закачалка која ќе го краси вашиот хол

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА КАШМИР САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ И ПАНЕЛ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби