Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

ЗАКАЧАЛКА ЛУЦЕРН

19.920 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

15 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 220 x 38 x 180 cm Висок елемент: 70 x 38 x 180 cm Низок елемент: 80 x 38 x 50 cm Среден елемент : 70 x 38 x 100 cm Огледало: 70 x 2 x 70 cm Закачалка: 100 x 80 x 24 cm Боја: Бела со орев Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм бела мазна со медијапан фолија темен орев, вклучено огледало.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

220 x 38 x 180 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висок елемент: 70 x 38 x 180 cm Низок елемент: 80 x 38 x 50 cm Среден елемент : 70 x 38 x 100 cm Огледало: 70 x 2 x 70 cm Закачалка: 100 x 80 x 24 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува висок елеметн, низок елемент, среден елемент,огледало и закачалка

БОЈА

Бела со орев

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм

ОПИС

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм бела мазна со медијапан фолија темен орев, вклучено огледало.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЗАКАЧАЛКА ЛУЦЕРН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби