Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ ГРАНД 75 (0)

6.400 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16711 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Кабинет : L 65х W 36 х H 175,5 cm

БОЈА

Сонома Арвен со Кобалт Сив сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Кабинет со една врата и поливи изработени од висококвалитетна иверка 16мм. Врати со меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок за испорака до 60 работни дена.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ ГРАНД 75 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби