Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ ВАЛЕНСИЈА МЕБЕЛ-ВИ

7.920 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 110 x 65 x 45 cm Боја: Антрацит со артисан фолија Изработка: Клуб маса изработена во артисан медијапан со фолија и висококвалитетна иверка од 18мм

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

110 x 65 x 45 cm

БОЈА

Антрацит со артисан фолија

МАТЕРИЈАЛ

Артисан медијапан со фолија и висококвалитетна иверка од 18мм

ОПИС

Клуб маса изработена во артисан медијапан со фолија и висококвалитетна иверка од 18мм.Клуб маса го надополнува стилски и функционално ентериерот на модерната дневна соба.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ВАЛЕНСИЈА МЕБЕЛ-ВИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби