КЛУБ КОМПАКТ – ОНЛАЈН

3.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 15358 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

47 x 33 x 65 cm

БОЈА

Даб/кафена

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан/еко кожа

ОПИС

Клуб маса изработена од медијапан, со црни ногари и држач за весници изработен од еко кожа во кафеава боја.

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Максимална издржливост до 15кг

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ КОМПАКТ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби