КЛУБ ЛЕО АРТИСАН/СИВА ОНЛАЈН

6.500 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15531 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

110 x 50 х 41 cm

БОЈА

Артисан со сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка

ОПИС

Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со една фиока за дополнително складирање. Вклучени тркалца за полесно поместување

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ЛЕО АРТИСАН/СИВА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби