Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КЛУБ САТУРН ФИ 50 БЕЛ МЕРМЕР (0)

4.130 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15532 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

Ф-50 cm

БОЈА

Бел мермер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм и канттрака ABS од 2мм

ОПИС

Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка плотна и црни метални ногари.Клуб маса го надополнува стилски и функционално ентериерот на модерната дневна соба

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ САТУРН ФИ 50 БЕЛ МЕРМЕР (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби