Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КЛУБ ТОСКАНА

15.900 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 120 x 90 x 34 cm Боја: Крем со орев Изработка: Клуб маса изработена во крем и орев медијапан. Клуб маса со модерен дизајн во природен фурнир од орев . Има практични полици од страната, совршени за чување книги и списанија што овозможува сe да биде уредно и на свое место.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 x 90 x 34 cm

БОЈА

Крем со орев

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Клуб маса изработена во крем и орев медијапан. Клуб маса со модерен дизајн во природен фурнир од орев . Има практични полици од страната, совршени за чување книги и списанија што овозможува сe да биде уредно и на свое место.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КЛУБ ТОСКАНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби