КОМОДА БРУНО (ХАТУСА ) КРЕМ ФОЛИЈА

19.600 ден

НА ЗАЛИХА

9 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 240 x 42 x 200 cm ТВ елемент: 180 x 38 x 46 cm Висок елемент: 60 x 35 x 103 cm Низок елемент: 60 x 42 x 107 cm Полица: 120 x 22 x 25 cm Боја: Хатуса крем Изработка: Комода изработена во медијапан со фолија крем (лице) и висококвалитетна иверка од 18mm во хатуса (корпус). Стаклени полици и ЛЕД осветлување.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА БРУНО (ХАТУСА ) КРЕМ ФОЛИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби