Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КОМОДА ВАЛЕНСИЈА

15.900 ден-27% OFF

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 220 x 40 x 180 cm Висок елемент: 60 x 40 x 180 cm Низок елемент: 160 x 40 x 60 cm Полица: 120 х 26 х 30 cm Боја: Антрацит со артисан фолија Материјал: Комода изработена во висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм, лице медијапан со фолија артисан со стеклени полици и вклучено лед осветлување.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

220 x 40 x 180 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висок елемент: 60 x 40 x 180 cm Низок елемент: 160 x 40 x 60 cm Полица: 120 х 26 х 30 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува низок елемент, висок елемент и полица

БОЈА

Антрацит со артисан фолија

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм и медијапан со фолија

ОПИС

Комода изработена во висококвалитетна иверка со дебелина 18 мм, лице медијапан со фолија артисан со стеклени полици и вклучено лед осветлување.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ВАЛЕНСИЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби