Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

КОМОДА ЛУЦЕРН

22.880 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

15 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 290 x 52 x 180 cm Елемент за ТВ: 150 х 52 х 55 cm Висок елемент: 60 x 40 x 180 cm Низок елемент: 98 x 40 x 122 cm Полица: 140 х 30 х 25 cm Боја: Сиво со орев Материјал: Комода изработена од висококвалитетна иверка од 18мм бела мазна и медијапан со фолија темен орев, со стаклено лице, стаклени полици и вклучено ЛЕД осветлување

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

290 x 52 x 180 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Елемент за ТВ: 150 х 52 х 55 cm Висок елемент: 60 x 40 x 180 cm Низок елемент: 98 x 40 x 122 cm Полица: 140 х 30 х 25 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува тв елемент,висок елемент, низок елемент и полица

БОЈА

Сиво со орев

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 18мм и медијапан со фолија

ОПИС

Комода изработена од висококвалитетна иверка од 18мм бела мазна и медијапан со фолија темен орев, со стаклено лице, стаклени полици и вклучено ЛЕД осветлување

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ЛУЦЕРН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби