КОМОДА ПОЛАНД

29.900 ден

НА ЗАЛИХА

11 на залиха

SHARE

Опис

Коментар Димензии: 322 x 47 x 183 cm Елемент за ТВ: 144 х 47 х 55 cm Висок елемент: 84 x 47 x 183cm Низок елемент: 94 x 47 x 130 cm Полица: 140 х 25 х 25 cm Боја: Келебек(даб) Материјал: Комода изработена од висококвалитетна иверка од 18мм, келебек (даб), со стаклено лице, стаклени полици и вклучено ЛЕД осветлување, со црни метални ногари на елемент за ТВ

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КОМОДА ПОЛАНД”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби