КРЕВЕТ НА СПРАТ МИА

17.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15377 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 90 х 200 cm (за душек) Боја: – Натур – Бела Изработка: Кревет на спрат изработен од висококвалитетно дрво. Достапен во бела и натур боја

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КРЕВЕТ НА СПРАТ МИА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian