Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КУЈНА БЛОК ЕМА 2 М

20.600 ден

НА ЗАЛИХА

22 на залиха

SHARE

Опис

Горен ред: 200 х 30 х 72 cm Долен ред: 200 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm Боја: Корпус светла сонома со лице мдф фолија крем мат Боја на плотна: Aртисан Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм., бела мазна (корпус) и лице артисан, плотна артисан

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 200 х 30 х 72 cm Долен ред: 200 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm

БОЈА

– Корпус светла сонома – Лице мдф фолија крем мат – Боја на плотна: Aртисан

МАТЕРИЈАЛ

висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм

ОПИС

Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина од 18 мм., бела мазна (корпус) и лице артисан, плотна артисан

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ЕМА 2 М”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби