Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

КУЈНА БЛОК НАОМИ-ОНЛАЈН СИТИ 9083

71.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16696 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: L 220 х W 30 х H 72 cm Долен ред: L 340 х W 60 х H 223 cm (55 cm длабочина на елементите) Остров: L 244 х W 120 х H 91 cm Плотна: дебелина 3,8 cm

БОЈА

– Лице: Сатен – Корпус: Бела мазна – Боја на работна плотна: Маглина

МАТЕРИЈАЛ

МДФ (лице) и корпус висококвалитетна иверка со дебелина 18mm

ОПИС

Кујна изработена од МДФ во Сатен боја со дебелина 16мм (лице) и иверка во Бела мазна боја (корпус) со дебелина 16мм. Механизми за меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Механизми за меко затворање.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок за испорака до 60 работни дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК НАОМИ-ОНЛАЈН СИТИ 9083”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби