Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

КУЈНА БЛОК ТРЕЈСИ 200

19.440 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Горен ред: 200 х 32 х 72 cm Долен ред: 200 х 55 х 72 cm Плотна: деб. 3,8 cm Боја: Бела Изработка: Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм костур и лице Плотна во бела сјај со дебелина 3,8 cm.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Горен ред: 200 х 32 х 72 cm Долен ред: 200 х 55 х 72 cm Работна плотна: деб. 3,8 cm

БОЈА

Бела

ОПИС

Кујна изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм костур и лице Плотна во бела сјај со дебелина 3,8 cm.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “КУЈНА БЛОК ТРЕЈСИ 200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби