Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ЛЕЖАЈ АБРА 180Х200

31.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 16093 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 194 х 210 х 107 cm Висина на лежај: 46 cm Бои/Дезени: СИТЕ Изработка: Француски лежај изработен од висококвалитетни материјали, со пластични црни ногари

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

194 х 210 х 107 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на лежај: 46 cm

БОЈА

СИТЕ

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетни материјали, со пластични црни ногари

ОПИС

Француски лежај изработен од висококвалитетни материјали, со пластични црни ногари.Овој лежај е се што ви треба за удобност и добар сон.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ АБРА 180Х200”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0