Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ БОЈАНА 160X200 СЕРИЈА ###

16.900 ден

НА ЗАЛИХА

14 на залиха

SHARE

Опис

Димензии надворешно: 172 х 210 х 91 cm Висина на лежај: 41 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/Дезени: – ПР-01 – Ф-418 – Ф-420 – Ф-496 – Ф-501 Механизам: Нема Комбинација: Еднобојна Табла: Сунѓер тип С-20, дебелина 3 cm Ногари: Метални, црни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

172 х 210 х 91 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Висина на лежај: 41 cm За душек: 160 x 200 cm

БОЈА

– ПР-01 – Ф-418 – Ф-420 – Ф-496 – Ф-501

МАТЕРИЈАЛ

Сунѓер тип С-20, дебелина 3 cm – Ногари: Метални, црни

ОПИС

Класичен дизајн кој ви е потребен за да се опуштите по напорниот ден

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ БОЈАНА 160X200 СЕРИЈА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби