Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

ЛЕЖАЈ ЏОРЏИЈА СИВА

29.610 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 221 х 178 х 118 cm Боја: – Сива со Даб Дакота Опис: Лежајот е целосно направен од висококвалитетен тапацир и единствено внимание на деталите со иверка од 18mm и штоф од висока класа. Погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см. Може да одговара на секој ентериер. Лежајот гарантира удобност и мирен сон. * Рок за испорака до 60 работни дена.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

221 х 178 х 118 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Душек со големина 160/200 см.

БОЈА

Сива со Даб Дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетен тапацир со иверка од 18mm

ОПИС

Лежајот е целосно направен од висококвалитетен тапацир и единствено внимание на деталите со иверка од 18mm и дамаск од висока класа.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЏОРЏИЈА СИВА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби