ЛЕЖАЈ КИНДЕР 120Х200 БЕЛА/ЗЕЛЕНА ОНЛАЈН

9.930 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15582 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

206 x 120 х 91 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

За душек 120 x 200 cm

БОЈА

Бела со зелена

ОПИС

Кревет изработен од висококвалитетна иверка

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ КИНДЕР 120Х200 БЕЛА/ЗЕЛЕНА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби