Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ ЛУКА – СИТИ 7076 (0)

18.600 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

Шифра: 16344 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

164,5 х 206 х 96 мм

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Душек со големина 160/200 см

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај и две натказни

БОЈА

Сонома Арвен со Бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см.Систем за подигнување на креветот, со складиште под.Лежајот Лука гарантира удобност и мирен сон

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ЛУКА – СИТИ 7076 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби