ЛЕЖАЈ МАРИНА 180Х200 ОД ЗАЛИХА ###

37.900 ден

1 на залиха

НА ЗАЛИХА

Шифра: 15374 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 192 х 214 х 102 cm Димензии за спиење: 180 х 200 cm Висина на лежај: 45 cm Бои/Дезени: – И-62 – И-55 – ИЗБОР ОД СИТЕ (Ф) ПЛАТНА – ОД СКРОЕНО ЗА ЗАЛИХА Комбинирање: Еднобојна Број на бои: Еднобојна Ногари: Пластични

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАРИНА 180Х200 ОД ЗАЛИХА ###”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби