ЛЕЖАЈ МАРКО 160Х200 ЛАТОФЛЕКС ИЗБОР БОЈА

37.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 15514 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии надворешно: 194 х 232 х 93 cm Висина на лежај: 34 cm За душек: 160 x 200 cm Бои/Дезени: СИТЕ Број на бои: Еднобојна Табла – Сунѓер Тип С-20, деб 4cm Ногари – Аголни, пластични, висина 1,5cm Вклучено лед осветлување на таблата

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАРКО 160Х200 ЛАТОФЛЕКС ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian