Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ МАСИМО ВЕНГЕ АСТРА – СИТИ 2007 (0)

9.800 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16244 Категорија: Салон:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

206 x 226 x 78 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

за душек 160 x 200 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Лежај со вградени две натказни

БОЈА

Венге со астра

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Лежај изработен од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Лежајот е погоден за нарачка на душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ МАСИМО ВЕНГЕ АСТРА – СИТИ 2007 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби