Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ РАВАНА – СИТИ 7079

20.600 ден

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 164,5 х 212,5 х 90 мм Боја: – Даб Артисан со Кашмир сјај Опис: Лежајот има внатрешна голема табла на која се поставени масичките покрај креветите. Тапацирот наликува на кашмир и е во апсолутна хармонија со целокупниот изглед на комплетот. Лежајот Равана гарантира удобност и мирен сон. Погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см. Не е вклучена подница. * Рок на испорака 30 работни денови

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

164,5 х 212,5 х 90 мм

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за душек 160 x 200 cm

БОЈА

Даб Артисан со Кашмир сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Лежајот има внатрешна голема табла на која се поставени масичките покрај креветите.Тапацирот наликува на кашмир и е во апсолутна хармонија со целокупниот изглед на комплетот.

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ РАВАНА – СИТИ 7079”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби