Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ЛЕЖАЈ ХУГО 1 ФРАНЦУСКИ 160Х200 КАФЕН (0)

44.140 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15844 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

ДИМЕНЗИИ

164 х 211 х 125 cm

БОЈА

Кафена (песок)

МАТЕРИЈАЛ

Француски лежај изработен од висококвалитетни материјали

ОПИС

Француски лежај изработен од висококвалитетни материјали. Простор за дополнително складирање. Креветот HUGO се карактеризира со елегантен дизајн и одличен квалитет на материјали и изработка.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛЕЖАЈ ХУГО 1 ФРАНЦУСКИ 160Х200 КАФЕН (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби