Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ОРМАР ДУО ПЛУС ДАБ ДАКОТА – СИТИ 1008

9.300 ден

Нема на залиха

Шифра: 16210 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 80 x 52.5 x 191 cm Боја: – Даб Дакота Изработка: Ормар изработен од висококвалитетна 16мм Иверка, составен од: две врати и две фиоки. Меко затворање.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

80 x 52.5 x 191 cm

БОЈА

Даб Дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Ормар изработен од висококвалитетна 16мм иверка, составен од: две врати и две фиоки.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ДУО ПЛУС ДАБ ДАКОТА – СИТИ 1008”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0