Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ОРМАР ТРИО ПЛУС ВЕНГЕ АСТРА – СИТИ 1003

11.600 ден

Нема на залиха

Шифра: 16222 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 120 х 52,5 х 191 cm Боја: – Венге со Астра Изработка: Трокрилен ормар изработен од иверка со дебелина 16мм. Вклучено огледало на средната врата. Меко затворање.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 х 52,5 х 191 cm

БОЈА

Венге со астра

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Трокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм и канттрака од 0,45мм. Вклучено меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ТРИО ПЛУС ВЕНГЕ АСТРА – СИТИ 1003”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0