Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ОРМАР ТРИО ПЛУС СЈАЈ – СИТИ 1003

12.300 ден

Нема на залиха

Шифра: 15823 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 120 х 52,5 х 191 cm Боја: Сонома со бела сјај Изработка: Трокрилен ормар изработен од иверка со дебелина 16мм. Вклучено огледало на средната врата. Меко затворање. *Рок на испорака 60 работнии денови

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

120 х 52,5 х 191 cm

БОЈА

Сонома со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Трокрилен ормар изработен од иверка со дебелина 16мм. Вклучено огледало на средната врата.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ТРИО ПЛУС СЈАЈ – СИТИ 1003”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0