Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА ГЕНОВА КАПРИ 16мм

26.900 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 165 x 215 x 80 cm (за душек 160 x 200 cm) Висина на лежај: 30 cm Плакар: 200 x 60 x 210 cm Натказни: 45 x 40 x 40 cm Боја: Капри со тувалу (црна) и бела мазна Изработка: Спална изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16мм. Подница не е вклучена

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 165 x 215 x 80 cm (за душек 160 x 200 cm) Висина на лежај: 30 cm Плакар: 200 x 60 x 210 cm Натказни: 45 x 40 x 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, натказни

БОЈА

Капри со тувалу (црна) и бела мазна

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ГЕНОВА КАПРИ 16мм”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби