Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

СПАЛНА ДОРИС СИТИ 7078

39.510 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 168 х 212,5 х 96 cm Натказни:50 х 37 х 41 мм Ормар:203,5 х 54 х 230 Боја: -Даб Артисан златен со Бела сјај Материјал: – иверка 16мм Опис: Спалната има модерен изглед комбинирајќи го златниот даб и белиот сјај. Лежајот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см. Систем за подигнување на креветот, со складиште под. Ормарот дава најважен акцент поради неговата висина од 2,31 м Не е вклучена подница. * Рок за испорака до 60 работни дена.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 168 х 212,5 х 96 cm Натказни:50 х 37 х 41 мм Ормар:203,5 х 54 х 230

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар, натказни.

БОЈА

-Даб Артисан златен со Бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Спалната има модерен изглед комбинирајќи го златниот даб и белиот сјај.Систем за подигнување на креветот, со складиште под.Ормарот дава најважен акцент поради неговата висина од 2,31 м

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ДОРИС СИТИ 7078”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби