Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА ЕМОС СОНОМА – СИТИ 7071 (0)

36.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15764 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај со натказни: 226 x 206 x 78 cm (Димензии за душек: 160 x 200 cm) Плакар: 150 x 59 x 207 cm Фиокар: 158,5 x 48,5 x 91 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај со натказни, плакар и фиокар

БОЈА

Темна Сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со дебелина. 16 мм и канттрака од 0,45мм. Механизам за кревање на душекот на лежајот. Подница не е вклучена

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЕМОС СОНОМА – СИТИ 7071 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби