Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА ИЗАБЕЛА

64.710 ден-10% OFF

Нема на залиха

Шифра: 15476 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: Лежај: 170х 210 х 90 cm (за душек 160 x 200 cm) Натказни: 60 x 43 x 80 cm Тоалетна: 120 x 43 x 133 cm Плакар: 225 x 57 x 210 cm Боја: Перла (крем) со тортана А-500 Изработка: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм во перла (крем) со тортана А-500. Таблата на лежајот и страниците се тапацирани . Со огледала бронза на вратите од ормарот и тоалетната и со метални ногари никел на тоалетната и лежајот.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ИЗАБЕЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0