Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА ГРАФ

53.910 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Лежај со натказни: 285 х 208 х 104 cm Тоалетна: 130 х 45,5 х 91 cm Ормар: 200 х 59 х 211 cm Боја: -Бела сјај со Орев Адмирал и Бела мазна Материјал: – иверка 18мм Опис: Спалната има модерен изглед комбинирајќи го Белиот висок сјај. Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см. Систем за подигнување на креветот, со складиште под. Ормарот е и функционална и интересна благодарение на бронзеното огледало. Механизам со меко затворање на вратите. Не е вклучена подница. * Рок на испорака 30 работни денови

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ГРАФ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби