Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

Купи!

СПАЛНА МАКСИ – СИТИ 7081 (0)

40.410 ден-10% OFF

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

Шифра: 16356 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 209,5 х 206 х 86 cm Натказни:45 х 35 х 20 см Ормар:203,5 х 60 х 202,5 см Тоалетна:100 х 43,5 х 91 см

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар ,натказни и тоалетна

БОЈА

Даб Артисан

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Лежајот е опремен со механизам за кревање за лесно и практично користење на просторот под душекот. На главата на креветот има метално LED осветлување. Ормарот е со пет врати, со удобна и практична распределба

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МАКСИ – СИТИ 7081 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби