СПАЛНА МАСИМО СЈАЈ – ОНЛАЈН СИТИ 7000

24.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15763 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 226 x 206 x 78 cm (за душек: 160 x 200 cm) Ормар: 120 x 52,5 x 191 cm Тоалетна: 80 х 43,5 х 76 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, ормар и тоалетна

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм и 1мм

ОПИС

Спална соба изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм и 1мм. Вклучен механизам за подигање. Вклучено меко затварање. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МАСИМО СЈАЈ – ОНЛАЈН СИТИ 7000”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби