Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА МИХАЕЛА

59.900 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: Лежај : 164,5 х 221,5 х 109 cm Натказна: 52 х 43 х 61 cm Ормар: 210 х 58,5 х 212,5 cm Боја: -Руса со Лате мат Материјал: – иверка 18мм Опис: Спалната има модерен изглед комбинирајќи го Руса со Лате Мат. Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см. Ормарот и натказните даваат најважен акцент поради додаденото LED осветлување. Ние создаваме можности што ќе го направат вашиот дом стилски, уреден и удобен. Не е вклучена подница. * Рок за испорака до 60 работни дена.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА МИХАЕЛА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби