Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА ЈАСМИН ВЕНГЕ АСТРА – СИТИ 7074 (0)

25.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 16110 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај со натказни: 226 x 206 x 78 cm (за душек 160 x 200 cm) Плакар: 150 x 59 x 191 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај со натказни и плакар

БОЈА

Венге астра

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Спална изработена од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм и 1мм. Механизми за подигање на душекот. Огледало на средина на плакарот. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм и 1мм

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА ЈАСМИН ВЕНГЕ АСТРА – СИТИ 7074 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби