Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СТОЛ АРТЕОН

4.290 ден

НА ЗАЛИХА

19 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 50 x 49 x 89 cm Димензии на седечки дел: 49 x 50 cm Висина на седечки дел: 45 cm Изработка: Стол изработен од дрвена конструкција и штоф. Кружни ногари во орев, натур, темен орев и бела боја Бои со ОРЕВ ногари: – ОРЕВ-КРЕМ (PARMA 2 stone) – ОРЕВ-БЕЖ (PARMA 3 beige) – ОРЕВ-КАФЕНА (PARMA 5 brown) – ОРЕВ-РОЗЕВА (PARMA 6 rose) – ОРЕВ-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – ОРЕВ-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow) – ОРЕВ-СИНА (PARMA 9 blue) – ОРЕВ-СВЕТЛО СИВА (PARMA 10 silver) – ОРЕВ-СИВА (PARMA 12 anthracite) – ОРЕВ-ТЕМНА СИНА (PARMA 13 navy) Бои со НАТУР ногари: – НАТУР-КРЕМ (PARMA 2 stone – НАТУР-БЕЖ (PARMA 3 beige) – НАТУР-КАФЕНА (PARMA 5 brown) – НАТУР-РОЗЕВА (PARMA 6 rose) – НАТУР-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – НАТУР-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow) – НАТУР-СИНА (PARMA 9 blue) – НАТУР-СВЕТЛО СИВА (PARMA 10 silver) – НАТУР-СИВА (PARMA 12 anthracite) – НАТУР-ТЕМНА СИНА (PARMA 13 navy) Бои со ТЕМЕН ОРЕВ ногари: – ТЕМЕН ОРЕВ-КРЕМ (PARMA 2 stone – ТЕМЕН ОРЕВ-БЕЖ (PARMA 3 beige) – ТЕМЕН ОРЕВ-КАФЕНА (PARMA 5 brown) – ТЕМЕН ОРЕВ-РОЗЕВА (PARMA 6 rose) – ТЕМЕН ОРЕВ-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – ТЕМЕН ОРЕВ-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow) – ТЕМЕН ОРЕВ-СИНА (PARMA 9 blue) – ТЕМЕН ОРЕВ-СВЕТЛО СИВА (PARMA 10 silver) – ТЕМЕН ОРЕВ-СИВА (PARMA 12 anthracite) – ТЕМЕН ОРЕВ-ТЕМНО СИНА (PARMA 13 navy) Бои со БЕЛА ногара: – БЕЛА-КРЕМ (PARMA 2 stone – БЕЛА-БЕЖ (PARMA 3 beige) – БЕЛА-КАФЕНА (PARMA 5 brown) – БЕЛА-РОЗЕВА (PARMA 6 rose) – БЕЛА-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – БЕЛА-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow) – БЕЛА-СИНА (PARMA 9 blue) – БЕЛА-СВЕТЛО СИВА (PARMA 10 silver) – БЕЛА-СИВА (PARMA 12 anthracite) – БЕЛА-ТЕМНО СИНА (PARMA 13 navy)

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ АРТЕОН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби