СТОЛ АРТЕОН

4.290 ден

Нема на залиха

Шифра: 15773 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: x x cm Димензии на седечки дел: x cm Висина на седечки дел: cm Изработка: Стол изработен од дрвена конструкција и штоф. Кружни ногари во орев, натур, темен орев и бела боја Бои со ОРЕВ ногари: – ОРЕВ-КРЕМ (PARMA 2 stone) – ОРЕВ-БЕЖ (PARMA 3 beige) – ОРЕВ-КАФЕНА (PARMA 5 brown) – ОРЕВ-РОЗЕВА (PARMA 6 rose) – ОРЕВ-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – ОРЕВ-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow) – ОРЕВ-СИНА (PARMA 9 blue) – ОРЕВ-СВЕТЛО СИВА (PARMA 10 silver) – ОРЕВ-СИВА (PARMA 12 anthracite) – ОРЕВ-ЦРНА (PARMA 13 navy) Бои со НАТУР ногари: – НАТУР-КРЕМ (PARMA 2 stone – НАТУР-БЕЖ (PARMA 3 beige) – НАТУР-КАФЕНА (PARMA 5 brown) – НАТУР-РОЗЕВА (PARMA 6 rose) – НАТУР-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – НАТУР-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow) – НАТУР-СИНА (PARMA 9 blue) – НАТУР-СВЕТЛО СИВА (PARMA 10 silver) – НАТУР-СИВА (PARMA 12 anthracite) – НАТУР-ЦРНА (PARMA 13 navy) Бои со ТЕМЕН ОРЕВ ногари: – ТЕМЕН ОРЕВ-КРЕМ (PARMA 2 stone – ТЕМЕН ОРЕВ-БЕЖ (PARMA 3 beige) – ТЕМЕН ОРЕВ-КАФЕНА (PARMA 5 brown) – ТЕМЕН ОРЕВ-РОЗЕВА (PARMA 6 rose) – ТЕМЕН ОРЕВ-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – ТЕМЕН ОРЕВ-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow) – ТЕМЕН ОРЕВ-СИНА (PARMA 9 blue) – ТЕМЕН ОРЕВ-СВЕТЛО СИВА (PARMA 10 silver) – ТЕМЕН ОРЕВ-СИВА (PARMA 12 anthracite) – ТЕМЕН ОРЕВ-ЦРНА (PARMA 13 navy) Бои со БЕЛА ногара: – БЕЛА-КРЕМ (PARMA 2 stone – БЕЛА-БЕЖ (PARMA 3 beige) – БЕЛА-КАФЕНА (PARMA 5 brown) – БЕЛА-РОЗЕВА (PARMA 6 rose) – БЕЛА-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – БЕЛА-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow) – БЕЛА-СИНА (PARMA 9 blue) – БЕЛА-СВЕТЛО СИВА (PARMA 10 silver) – БЕЛА-СИВА (PARMA 12 anthracite) – БЕЛА-ЦРНА (PARMA 13 navy)

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ АРТЕОН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian