СТОЛ БОС

4.490 ден

Нема на залиха

Шифра: 15776 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: x x cm Димензии на седечки дел: x cm Висина на седечки дел: cm Бои со ОРЕВ ногари: – ОРЕВ-БЕЖ (PARMA 3 beige) – ОРЕВ-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – ОРЕВ-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow ) Бои со БЕЛИ ногари: – БЕЛА-БЕЖ (PARMA 3 beige) – БЕЛА-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – БЕЛА-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow ) Бои со НАТУР ногари: – НАТУР-БЕЖ (PARMA 3 beige) – НАТУР-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – НАТУР-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow ) Бои со ТЕМЕН ОРЕВ ногари: – ТЕМЕН ОРЕВ-БЕЖ (PARMA 3 beige) – ТЕМЕН ОРЕВ-ТИРКИЗНА (PARMA 7 sky) – ТЕМЕН ОРЕВ-ЖОЛТА (PARMA 8 yellow) Изработка: Стол изработен од дрвена конструкција и штоф. Ногари во орев, бела, натур или темен орев боја. Поздината на наслонот е во сива боја (PARMA 12 anthracite).

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ БОС”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian