Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СТОЛ ДАРЛИНГ АРМЧЕАР

6.490 ден

НА ЗАЛИХА

28 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 57 x 61 x 83 cm Висина на седечки дел: 48 cm Бои со ОРЕВ наслон: – ОРЕВ-СВЕТЛО СИВА (Arizona 2 Stone) – ОРЕВ-ЦРВЕНА (Palermo 12 Red) – ОРЕВ-СВЕТЛО КАФЕНА (Darwin 3 Light Brown) – ОРЕВ-СИВА (Berlin 12 Fog) Бои со ДАБ наслон: – ДАБ-КАФЕНА (Arizona 5 Nut) – ДАБ-РОЗЕВА (Wilson 9 Pink) – ДАБ-БЕЖ (Berlin 3 Beige) – ДАБ-КРЕМ (Macan 2 Cream) Бои со БУКА наслон: – БУКА-ЦРВЕНА (Bogota 8 Cherry) – БУКА-СИНА (Palermo Imperial Blue) – БУКА-СИВА (Wilson 10 Paloma) – БУКА-КАФЕНА (Wilson 5 Brown) Бои со ЦРН наслон: – ЦРНА-ПОРТОКАЛОВА (Palermo 10 Honey) – ЦРНА-ЗЕЛЕНА (Wilson 6 Pistacio) – ЦРНА-СИВА (Arizona 14 Steel) – ЦРНА-ПЕСОЧНА (Arizona 3 Sand)

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ ДАРЛИНГ АРМЧЕАР”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби