Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СТОЛ З-6

5.890 ден

НА ЗАЛИХА

8 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 46,5 x 54 x 85 cm Димензии на седечки дел: 46 x 48 cm Висина на седечки дел: 50 cm Бои со ОРЕВ ногари: – ОРЕВ-КРЕМ (BERLIN 1 cream) – ОРЕВ-БЕЖ (BERLIN 3 beige) – ОРЕВ-ЖОЛТА (BERLIN 5 yellow) – ОРЕВ-СВЕТЛО ЗЕЛЕНА (BERLIN 6 pistacio) – ОРЕВ-ТИРКИЗНА (BERLIN 9 tirquoise) – ОРЕВ-СИВА (BERLIN 14 gray) Бои со НАТУР ногари: – НАТУР-КРЕМ (BERLIN 1 cream) – НАТУР-БЕЖ (BERLIN 3 beige) – НАТУР-ЖОЛТА (BERLIN 5 yellow) – НАТУР-СВЕТЛО ЗЕЛЕНА (BERLIN 6 pistacio) – НАТУР-ТИРКИЗНА (BERLIN 9 tirquoise) – НАТУР-СИВА (BERLIN 14 gray) Бои со ТЕМЕН ОРЕВ ногари: – ТЕМЕН ОРЕВ-КРЕМ (BERLIN 1 cream) – ТЕМЕН ОРЕВ-БЕЖ (BERLIN 3 beige) – ТЕМЕН ОРЕВ-ЖОЛТА (BERLIN 5 yellow) – ТЕМЕН ОРЕВ-СВЕТЛО ЗЕЛЕНА (BERLIN 6 pistacio) – ТЕМЕН ОРЕВ-ТИРКИЗНА (BERLIN 9 tirquoise) – ТЕМЕН ОРЕВ-СИВА (BERLIN 14 gray) Бои со БЕЛА ногара: – БЕЛА-КРЕМ (BERLIN 1 cream) – БЕЛА-БЕЖ (BERLIN 3 beige) – БЕЛА-ЖОЛТА (BERLIN 5 yellow) – БЕЛА-СВЕТЛО ЗЕЛЕНА (BERLIN 6 pistacio) – БЕЛА-ТИРКИЗНА (BERLIN 9 tirquoise) – БЕЛА-СИВА (BERLIN 14 gray) Изработка: Стол изработен од дрвена конструкција, метални наслони и штоф. Ногари во орев, натур, темен орев и бела боја

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ З-6”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби