СТОЛ МАРБИС

4.190 ден

Нема на залиха

Шифра: 15772 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: x x cm Димензии на седечки дел: x cm Висина на седечки дел: cm Бои со ОРЕВ ногари: – ОРЕВ-КРЕМ (BERLIN 1 cream) – ОРЕВ-БЕЖ (BERLIN 3 beige) – ОРЕВ-ЖОЛТА (BERLIN 5 yellow) – ОРЕВ-СВЕТЛО ЗЕЛЕНА (BERLIN 6 pistacio) – ОРЕВ-ТИРКИЗНА (BERLIN 9 tirquoise) – ОРЕВ-СИВА (BERLIN 14 gray) Бои со НАТУР ногари: – НАТУР-КРЕМ (BERLIN 1 cream) – НАТУР-БЕЖ (BERLIN 3 beige) – НАТУР-ЖОЛТА (BERLIN 5 yellow) – НАТУР-СВЕТЛО ЗЕЛЕНА (BERLIN 6 pistacio) – НАТУР-ТИРКИЗНА (BERLIN 9 tirquoise) – НАТУР-СИВА (BERLIN 14 gray) Бои со ТЕМЕН ОРЕВ ногари: – ТЕМЕН ОРЕВ-КРЕМ (BERLIN 1 cream) – ТЕМЕН ОРЕВ-БЕЖ (BERLIN 3 beige) – ТЕМЕН ОРЕВ-ЖОЛТА (BERLIN 5 yellow) – ТЕМЕН ОРЕВ-СВЕТЛО ЗЕЛЕНА (BERLIN 6 pistacio) – ТЕМЕН ОРЕВ-ТИРКИЗНА (BERLIN 9 tirquoise) – ТЕМЕН ОРЕВ-СИВА (BERLIN 14 gray) Бои со БЕЛА ногара: – БЕЛА-КРЕМ (BERLIN 1 cream) – БЕЛА-БЕЖ (BERLIN 3 beige) – БЕЛА-ЖОЛТА (BERLIN 5 yellow) – БЕЛА-СВЕТЛО ЗЕЛЕНА (BERLIN 6 pistacio) – БЕЛА-ТИРКИЗНА (BERLIN 9 tirquoise) – БЕЛА-СИВА (BERLIN 14 gray) Изработка: Стол изработен од дрвена конструкција и штоф. Ногари во орев, натур, темен орев и бела боја

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СТОЛ МАРБИС”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian