Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ТВ КОМОДА БАРСЕЛОНА АРТИСАН/СИВА (0)

7.800 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15743 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

180 x 40 x 45 cm

БОЈА

Артисан со сива

ОПИС

ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и медијапан (лице).

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака до 20 работни денови

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка со дебелина 18 и 19 мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА БАРСЕЛОНА АРТИСАН/СИВА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби