ТВ КОМОДА КОНТЕМПО АРТИСАН/БЕЛА ОНЛАЈН

15.210 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15725 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

170 x 49 x 50 cm

БОЈА

Бела со артисан

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка

ОПИС

ТВ комода изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и медијапан (лице).Со три фиоки, метални црни рачки

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА КОНТЕМПО АРТИСАН/БЕЛА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби