ТВ КОМОДА МОНА

31.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

Шифра: 15410 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 154 x 38 x 37 cm Боја: Орев со антрацит Изработка: ТВ комода изработена од медијапан. Едноставно решение за вашата дневна соба, но сепак одлична за усогласување со многу стилови.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТВ КОМОДА МОНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби