ТДФ ЕМА ИЗБОР БОЈА

79.900 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 15320 Категорија: Салон:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

3-тросед: L 207 х W 102 х H 104 cm 2-двосед: L 165 х W 102 х H 104 cm 1-фотелја: L 107 х W 102 х H 104 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 51 cm Димензии за спиење: 182 х 135 cm Бои/Дезени: СИТЕ Начин на комбинирање на бои: Еднобојно Механизам: Латофлекс на тросед Седиште: Сунѓер HR-35 деб. 16 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Полнење на наслон со силиконски ‘снегулки’ – вата Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Пластични, аглони

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ЕМА ИЗБОР БОЈА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian