Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ТДФ ТАСОС !

78.900 ден

Нема на залиха

Шифра: 15337 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Тросед: L 225 х W 95 х H 82 cm Двосед: L 166 х W 95 х H 82 cm Фотелја: L 80 х W 80 х H 94 cm Височина на седиште на тросед: 45 cm Височина на седиште на двосед: 45 cm Височина на седиште на фотелја: 43 cm Длабочина на седиште на тросед: 60 cm Длабочина на седиште на двосед: 60 cm Длабочина на седиште на фотелја: 54 cm Димензии за спиење на тросед: 90 х 180 cm Димензии за спиење на двосед: 90 х 120 cm Бои: – ИЗБОР ОД СИТЕ (И) ПЛАТНА Начин на комбинирање на бои за двобојна: СЕ ОСТАНАТО И ПЕТ МАЛИ ПЕРНИЦИ / ФОТЕЛЈА Број на бои: Еднобојна / Двобојна Механизам на тросед и двосед: Ротирање наслон Седиште: Сунѓер ХР-35, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон на тросед и двосед: Сунгер С-20, деб. 5 cm Подлога под наслон на тросед и двосед: Дрвена конструкција Наслон на фотелја: Сунгер Т-30, деб. 5 cm Подлога под наслон на фотелја: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, црни

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ТДФ ТАСОС !”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0